Menu
Strona główna
O czego zacząć?
Historia
Budowa
Charakterystyka
Ważne umiejętności
Chwyty
Tabulatura
 
 
 

Witaj!

Czy nie uważasz, że wspaniale byłoby umieć grać na gitarze? Popularność tego oto instrumentu wzrasta coraz bardziej, więc jeżeli masz już gitarę i jesteś gotowy – nie ma na co czekać!

Liczę, że powstały serwis pomoże Ci przebrnąć przez trudne początki gry na gitarze i oswoić się z wiedzą związaną z instrumentem… Potrzeba Ci tylko trochę dobrego nastawienia, koncentracji i otwartości na nowe rzeczy. ;-)

Po lewej stronie znajduje się menu, w którym mam nadzieję – znajdziesz coś dla siebie, bez względu na to czy jesteś początkujący czy bardziej zaawansowany.
W miarę moich możliwości umieściłam na stronie działy takie jak:

Od czego zacząć? – oczywiście od kupna instrumentu! Jeśli masz wątpliwości jak rozpoznać, która gitara jest naprawdę dobra oraz jakie akcesoria będziesz potrzebował i dlaczego – zajrzyj.

Historia – tutaj opisałam krótką historię początków instrumentu, którą chyba powinien znać chociaż mniej więcej każdy maniak gitarowy.

Budowa – zapoznaj się z dokładnym schematem budowy gitary i z jej poszczególnymi częściami.

Charakterystyka – w tym dziale umieszczony został dokładny opis i funkcjonalność każdej z gitar oraz ich cechy charakterystyczne.

Ważne umiejętności – jeżeli jesteś początkujący z pewnością przyda Ci się kilka podpowiedzi, jak łatwo nastroić gitarę lub jak zmieniać struny.

Chwyty – być może nie wiesz zbyt dużo o chwytach i nie jesteś pewien jak je rozczytywać – tutaj znajdziesz informacje na ten temat. Jeżeli szukasz chwytów na gitarę, wliczając te z poprzeczką oraz te dla początkujących – również znajdziesz je w tym rozdziale.

Tabulatura – tutaj dowiesz się jak odczytywać tabulaturę. Tekst oparty jest na przykładach – liczę, że w ten sposób będzie Ci wszystko łatwiej zrozumieć.

Powodzenia! :-)

 
 
© 2007GuitarSite
Freelance Web Designer